Dzień liczby Pi na WMFI UG – fotorelacja

Dnia 13 marca 2024 roku obchodziliśmy na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego „Dzień liczby Pi”. Z tej okazji pracownicy oraz studenci przygotowali szereg imprez popularyzatorskich – cykl imprez w ramach kolejnej edycji akcji „Nauka? Taką – to ja lubię!”.

Wykorzystano wszystkie miejsca na zaproponowanych imprezach rejestrowanych: 1626! Odwiedzili nas uczniowie oraz nauczyciele ze szkół podstawowych oraz licealnych. Serdecznie dziękujemy za taką frekwencję!

Relacja z wydarzenia na stronie UG: Najsławniejsza stała w matematyce. Dzień Liczby Pi na WMFiI | Aktualności – Uniwersytet Gdański (ug.edu.pl)

Poniżej fotorelacja – zdjęcia autorstwa W. Konkol, E. Mrożek, M. Dettlaff, H. Furmańczyk.