Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak tworzone są dynamiczne i interaktywne strony internetowe? Chcesz wprowadzić innowacyjne podejście do nauki w swojej szkole lub po prostu poszerzyć swoje umiejętności jako uczeń? Jeśli tak, to mamy dla Was doskonałą propozycję – kurs „Podstawy języka JavaScript – języka przeglądarek internetowych” na platformie Navoica.pl!Platforma Navoica.pl, znana ze swoich wartościowych kursów e-learningowych, wraz z Uniwersytetem Gdańskim, przygotowała specjalny kurs, który wprowadzi Was w fascynujący świat programowania językiem JavaScript. Kurs jest dostępny tutaj.Dlaczego warto się zapisać na kurs?

1. Wiedza na wyciągnięcie ręki – kurs jest dostępny online, dzięki czemu możecie uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, mając dostęp do internetu.
  2. Ekspert w dziedzinie – kurs przygotowany jest przez doświadczonych wykładowców Uniwersytetu Gdańskiego, którzy przekażą swoją wiedzę w przystępny i interesujący sposób.
  3. Praktyczne podejście – kurs ma na celu nie tylko przekazanie teoretycznej wiedzy, ale również umiejętność praktycznego jej wykorzystania. Dzięki temu uczniowie będą mogli samodzielnie tworzyć proste aplikacje i strony internetowe.
  4. Dla każdego – kurs skierowany jest zarówno do nauczycieli, którzy chcą wprowadzić nowoczesne technologie do swojej pracy dydaktycznej, jak i uczniów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności programistyczne.
  5. Wsparcie i motywacja – uczestnicy kursu będą mogli liczyć na wsparcie ze strony wykładowców, a także motywujące zadania i wyzwania, które pomogą utrwalić zdobytą wiedzę.
  6. Certyfikat – po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę, który może być wykorzystany przy poszukiwaniu pracy lub dalszym kształceniu.

Nie zwlekajcie! Zapisy na kurs „Podstawy języka JavaScript – języka przeglądarek internetowych” trwają już teraz. Dołączcie do grona osób, które odkryły magię programowania i zmieniają sposób, w jaki uczymy się i pracujemy w dzisiejszym świecie!Dodatkowo chcielibyśmy zaprosić Cię do wzięcia udziału w naszym konkursie „Uczniowie-Uczniom”. W ramach konkursu, klasy biorące w nim udział będą miały okazję przygotować aplikację lub grę edukacyjną wspomagającą naukę matematyki, fizyki lub informatyki. Jesteśmy pewni, że z wiedzą i umiejętnościami zdobytymi na kursie, będzie to dla Was dziecinnie łatwe! Jak pewnie wiesz, zdobywanie wiedzy może być czasem trudne i wymagać dużej samodyscypliny. Dlatego poszukujemy aplikacji/gier edukacyjnych, które będą nie tylko ciekawe, ale również angażujące i motywujące do nauki. Chcielibyśmy, aby Wasza gra lub aplikacja zachęcała do eksploracji matematyki, fizyki lub informatyki, pomagała rozwijać kreatywność i myślenie analityczne. Inspiracją dla tematów prac konkursowych mogą być zajęcia odbywające się na Wydziale MFI w ramach akcji „Nauka? Taką – to ja lubię!”
Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie „Uczniowie-Uczniom.”   Więcej informacji na stronie Konkurs „Uczniowie – Uczniom” – Nauka? Taką – to ja lubię! (ug.edu.pl)